Kniha návštěv

Datum: 13.07.2019

Vložil: Tomáš Pernica

Titulek: Kuchyňská linka + vestavěné skříně

Uff, po dlouhé době jsem se konečně dokopal k napsání krátké recenze, kterou jsem panu Matouškovi slíbil.
Pana Matouška (dále jen pan M.) jsem si pozval do svého skromného bytu na vyhotovení kuchyně i vestavěných skříní v chodbě a ložnici.
Pana M. vystihují 3 skvělé vlastnosti - pečlivost, rychlost a ochota. Po zaměření a složení zálohy, která není nijak vysoká, byl pan M. schopen vyhotovit kuchyňskou linku do 3. týdnů (bohužel z důvodu čekání na dokončovací práce zedníků se montáž opozdila o další 3 týdny) a to i přes fakt, že měl opravdu hodně zakázek. Samotnou kuchyňskou linku mi přijel namontovat o Státní svátek! a v zásadě jí zkompletoval během jediného dne.

Hned při prvním poznání jsem pochopil, že mluvím s opravdovým "profíkem" co se truhlařiny týče. Již na první schůzce měl pan M. připraven rozsáhlý vzorkovník, ze kterého si vybere snad i nejnáročnější klient. Pan M. je velký poctivec a detailista, v dnešní době spíše výjimka. Po skončení prací vše uklidí, vyluxuje, zamete, vyleští. Dá se s ním na čemkoliv domluvit, pozval mě i do své dílny v menší obci Řepčice, ve které jeho veledíla vznikají.

Má nová kuchyně a skříně od pana M. v malém bytě opravdu vynikají. Jedná se doslova o skvost mezi panelovými příčkami. Všichni příchozí si kuchyň fotili (fakt nepřeháním). Teď už jen najít nějakou dobrovolnici, která by byla schopná občas něco taky uvařit :)

A na závěr doporučení pro možné zájemce: Vy***** se na IKEU atp. a obraťte se na pana M., ochota a přístup je úplně někde jinde a kuchyně bude o 100 % kvalitnější (materiál, kování). Pokud půjdete do většího studia (např. Oresi), tak za stejně kvalitní kuchyň zaplatíte více (a to nekecám)!
Nezapomínejte, že kuchyňskou linku či skříně budete využívat minimálně 15 let, a jsem přesvědčen, že se vyplatí mírně připlatit za kvalitnější produkt. I tak se mi cena zdá výborná, zejména ve vztahu poměru cena/výkon není o čem.

Pokud chcete kuchyň vidět na vlastní oči, stačí mi napsat třeba na FB nebo mail: per.nica@centrum.cz

Trochu OFFTOPIC: Dokonce mi pan M. pomohl namontovat i poličky na nosnou panelovou stěnu a za to mu rozhodně patří dík. Jinak panu M. nabídněte alespoň kávu, když už se za vámi tahá takovou dálku, má jí rád :)

Odpovědět

—————

Datum: 24.06.2019

Vložil: Jarmila Pokorná

Titulek: Kuchyňská linka

Po několika letech jsme se jako rodina s malými dětmi rozhodli zrekonstruovat starší kuchyň v panelovém domě. Shodou náhod, jsem byla u kamarádky na návštěvě, která již novou kuchyň měla postavenou. Hned jsem se do ní zamilovala (do té kuchyne:-) , a řekla si o kontakt na pana Matouška. Nechala jsem si od něj kuchyň navrhnout a to i přes mé velmi špatně zkušenosti z minulosti s řemeslníky. Výsledek je opravdu skvělý, skvělá domluva, komunikace během plánování, odvedená rychlá a precizní práce. Celá rodina je kuchyňské linky nadšená. Mohu jen doporučit.

Odpovědět

—————

Datum: 10.04.2019

Vložil: P. Podroužková

Titulek: Kuchyňská linka

Shodou náhod jsme si postavili domek naproti panu Matouškovi, takže po přečtení příznivých ohlasů zákazníků nebylo příliš nad čím váhat. Moc ráda se k pozitivním recenzím přidám. Pan Matoušek je velmi ochotný a vstřícný a hlavně se jedná o skutečného profesionála, který se ve své práci vyzná a dokáže se vším poradit.
Na počátku pomohl vyladit detaily kuchyňské linky, které jsem neměla úplně domyšlené. Pomohl též s vyběrem dekoru korpusů i dvířek tak, aby vše ladilo a pasovalo k podlaze i dveřím. A skutečně - výsledek předčil mé očekávání, kuchyň je prostě nádherná a do domečku se perfektně hodí. V neposlední řadě musím ocenit rychlost zpracování zakázky i samotné montáže a také rozumnou cenu při zachování skvělé kvality. Spolupráci s panem Matouškem si tedy mohu jen vynachválit a i pro výrobu dalšího nábytku do naší novostavby je volba truhláře jasná.

Odpovědět

—————

Datum: 07.03.2019

Vložil: Weissovi, Bílinka

Titulek: kuchyně, skříně do dětských pokojíků

Na pana Matouška jsme dostali doporučení a po návštěvě v jeho dílně jsme se rozhodli svěřit nábytek na míru v našem novém domě právě jemu. A jsme za to moc rádi. Kdyby takoví byli všichni řemeslníci! Rychlost, perfektní komunikace (moc nás například potěšily fotky z výroby a montáže kuchyně), preciznost. Skutečně vše proběhlo naprosto bez problémů, až se tomu v dnešní době skoro nedá věřit. Pan Matoušek je pracovitý a poctivý člověk. Kuchyň i skříně předčily naše očekávání, vše vyladěné do detailu. Děkujeme a těšíme se na další kousky. Weissovi, Bílinka

Odpovědět

—————

Datum: 07.03.2019

Vložil: Jaroslava a Jaromír Fouskovi

Titulek: vestavěná skříň, veliké trojlůžko, pracovní kout

Děkujeme panu Matouškovi a jeho kolegovi Petrovi za pohodový pracovní víkend, kdy namontovali úžasný nábytek v pracovně-hostinském pokoji. Jenom vynosit třímetrové desky na skříň a postel do třetího patra je neskutečný výkon! Samotná montáž se skvostným výsledkem jsou pověstným vrcholem.
Pana Matouška jsme si "našli" s manželem před osmi lety, kdy jsme chtěli obývák na míru a naše první spolupráce dopadla skvěle. Proto jsme neváhali, když jsme potřebovali vyrobit postel do ložnice a dále už jenom bylo otázkou času, kdy se spolupráce rozšíří o další členy rodiny. Při zařizování bytu si dcera s manželem vybrali opět pana Matouška a nelitovali - skříně, kuchyň i obývák jsou opět precizní a kvalitní. No a tak nebylo vůbec žádné rozhodování, když jsme potřebovali další místnost vybavit nábytkem na míru :o)
Když se dá dohromady šikovnost, pracovitost, ochota, ....není co řešit :o)). J+J Fouskovi
Odpovědět

—————

Datum: 21.01.2019

Vložil: Mirka Uričová

Titulek: Kuchyňská linka

Moc bych chtěla poděkovat za vyrobenou kuchyňskou linku. Velmi precizní práce, jsem moc spokojená. A to jsem si hodně vymýšlela a předělávala a pan Matoušek vždy ochotně přijel a vše se mnou probral a snažil se mi vyjít vstříc. Opravdu vřele doporučuji pokud chcete opravdu kvalitně odvedenou práci. A hlavně jak slíbí, dodrží.....opravdu moc děkujeme J a M Uričovi.

Odpovědět

—————

Datum: 02.01.2019

Vložil: Andrea Hora

Titulek: 4 šatní skříně, dvě stěny, stůl a kontejner

S lidmi pracuji každý den, ale u pana Matouška jsem nemusela řešit spoustu drobností, které člověku dokáží kvalitně zkazit den. Můžete se totiž spolehnout na zvedání telefonů, odpovídání na emaily, dodržování termínů a profesionalitu. Svou recenzi bych mohla zakončit konstatováním, že je to člověk na svém místě. Přesto bych ráda vyzvedla ještě několik detailů.

Procesu plánování je věnována pozornost a péče. Pan Matoušek vnímá požadavky na výsledný účel nábytku a přitom stále přemýšlí nad praktičností a uživatelským komfortem. Zpětně jsem ráda za veškeré rady. V řemesle se vyzná, nezatěžuje člověka odbornými problémy, ale nechá vás spolurozhodnout o věcech, které se týkají uživatelské praktičnosti – jak vysoko vám vyhovuje otvírání apod.
Pokud něco slíbí, počítá i s rezervou. Mile vás pak překvapí ukončením práce v dřívějším termínu. Pokud řekne, že začne v osm, tak to pro něj znamená, že v osm už má dávno zaparkované auto a vynáší materiál ke dveřím bytu.
Jsem zvyklá na to, že si po řemeslnících musím uklidit. Zde je samozřejmostí úklid a čistota v průběhu práce a byla jsem překvapena, že nejen vyčistí různé pracovní značky, ale i otisky prstů a dokonce je vybaven koberečkem pro ochranu podlahy během práce.
Pokud chcete ušetřit, projde s vámi varianty úspor, ale nedopustí, aby utrpěla kvalita výsledného díla. Můžete se tak spolehnout na použitý materiál.
Za celou dobu jsem neslyšela jakoukoliv nadávku, že někde něco nesedí, byť jsem tušila, že ne vždy to tam vychází jak má. Profesionální přístup byl standardem po celou dobu. Truhlařina pana Matouška baví a je to vidět na výsledku. Z celého toho procesu prostě máte pocit, že takhle se má dělat pořádná práce a takhle má vypadat klientský přístup.

Za všechny skříně moc děkujeme! A že jich nebylo málo.

Odpovědět

—————

Datum: 13.11.2018

Vložil: H. a R. Kubartovi

Titulek: kuchyň,vestavěné skříně

Spolupráce s panem Matouškem je skvělý zážitek. Je to výborný řemeslník i člověk. V loňském roce nám dělal do zrekonstruovaného bytu novou kuchyň. Výsledek nad míru předčil naše očekávání. Proto jsme se letos na něj znovu obrátili,když jsme potřebovali do chodby vestavěné skříně.Vše bylo provedeno dle našich požadavků a k maximální spokojenosti.

Jak jsme zjistili, práce je pro pana Matouška koníčkem,což je vidět na každém kroku. Co ale není vidět, je obrovská dřina, kterou tato profese obnáší. Přesto vše zvládá v klidu a pohodě a s dobrou náladou,kterou šíří kolem sebe.

Připojujeme se ke všemu ,co tu bylo napsáno o jeho nesporných kvalitách. Pan Matoušek je velký profesionál se vším všudy a prostě umí. Všechno.

Díky pane Matoušku !!!!!!!

Odpovědět

—————

Datum: 25.10.2018

Vložil: Milada Dvořáková

Titulek: Jak 7 letý syn prohlásil - Mami, to vypadá jako z toho časopisu o bydlení :-) , aneb naše krásná kuchyně.

Pana Matouška jsem našla díky doporučení z Facebooku, a po přečtení recenzí na jeho stránkách jsem zjistila, že kamarádka ho objevila již 3 roky přede mnou. No a to mě utvrdilo v tom, že i když to k nám má celkem daleko, chceme ho :-) A lépe jsme se rozhodnout nemohli. Profesionální přístup je samozřejmostí, termíny vždy plní dle dohody, komunikace naprosto bez problémů, ...... V dnešní době narazit na tak šikovného, spolehlivého a normálního řemeslníka je skoro zázrak. A pan Matoušek je jednoduše MISTR svého oboru. A myslím si, že pro něj je práce zároveň jeho koníček. Kuchyně je úžasná, manžel byl nadšením bez sebe, a ostatní výrobky také super. Doufám že na nás bude mít pan Matoušek čas i v budoucnu, máme toho ještě docela dost :-)

Za naši rodinu všem vřele doporučuji :-)

Odpovědět

—————

Datum: 28.07.2018

Vložil: Ivana Jurkáčková

Titulek: Provence předsíň

Pána truhláře jsem volila na doporučení. Přesto jsem četla reference... a nechtělo se mi věřit, že v dnešní době skutečně existuje truhlář, který svojí práci odvede poctivě do posledního detailu. A dnes mohu sama napsat další chvalozpěv. Pán Matoušek je malý zázrak, který dovede vytvořit velké věci. Moji představu zrealizoval do posledního šroubku. Ještě jednou moc děkuji a těším se na další spolupráci, až budete tvořit pokoj snů :-)

Odpovědět

—————

Kontakt

Josef Matoušek

Řepčice 6
41201 Litoměřice


mob.732 866 110