Kniha návštěv

Datum: 13.02.2018

Vložil: Jana Kroutilová, Robert Kott

Titulek: kuchyňská linka

Rádi bychom poděkovali panu Matouškovi za skvěle odvedenou práci která předčila naše očekávání, jeho slovy do velice malého koutu se vešla opravdu nadstandardní kuchyň, kterou nám všichni známí závidí, opravdu perfektní práce s naprosto profesionálním přístupem.Ještě jednou díky a určitě se ozvem až budeme plánovat nějaký další nábytek.

Odpovědět

—————

Datum: 10.11.2017

Vložil: Veronika M.

Titulek: Kuchyňská spíž a chodba

Rádi bychom poděkovali panu Matouškovi za odvedenou práci; naši obrovskou spíš, která se skládá ze tří skříní a šesti zásuvek, vypadá naprosto luxusně a krásně zapadla do našeho panelákového, nerovného prostoru. Dále pak máme nově vytvořenou skříň alá komora pro úklid a domácí spotřebiče.
S panem Matouškem se skvěle spolupracuje, je vstřícný, preciziní, pracuje s kvalitními materiály a můžete se na něho naprosto spolehnout. Např. během montáže dorazil elektrikář kvůli rozvodům a pan Matoušek nezaváhal a udělal navíc do skříňí otvory pro její vedení. A to, že doma po montáži nemáte ani stopy a skříňky jsou naleštěné, to je příjemný bonus navíc :-)
Ještě jednou děkujeme!

Odpovědět

—————

Datum: 02.11.2017

Vložil: Klára Skřivánková

Titulek: Naše obří kuchyně

Na pana Matouška jsem narazila neplánovaně, nečekaně a úplnou náhodou na doporučení. Ale jak už to tak bývá, právě z takového setkání se často vyvrbí ten nejlepší zážitek.

Čím si mě pan Matoušek získal:
* neočekává ode mě, jakožto zákazníka, že jsem odborník na truhlařinu,
* naslouchá mým přáním a s citem je koriguje,
* co si domluvíme, to platí,
* spolehlivě dodržuje časování,
* v případě komplikací (na naší straně) jsme se lidsky domluvili tak, aby to vyhovovalo oběma stranám,
* jednání probíhala se vzájemným respektem a vždy upřímně,
* sledovat pana Matouška i jeho kolegu při práci byla vyloženě radost,
* pan Matoušek je precizní, detailista a má na sebe vysokou laťku,
* domyslí spoustu věcí, které usnadní každodenní provoz (tlumící čudlíky, výřez na odvzdušnění topení pod deskou, atd.),
* uklidí po sobě a předává čistý výsledek,
* naše kuchyně je skvost, který si každodenně užíváme a návštěvy jen áchají.

S panem Matouškem jsem si připadala jako v peřince, a to od začátku naší spolupráce. Díky výše uvedenému je jasné, že jste si u nás zadělal na mnoho práce – naše rozevlátě ubíhající rohy nemíním krotit s nikým jiným.:-) Vřelé díky za vše, máváme z Budyně nad Ohří.

Odpovědět

—————

Datum: 26.10.2017

Vložil: Lukáš Mottel

Titulek: Luxusní kuchyňská linka


Tímto bych chtěl moc poděkovat panu Matouškovi, za velmi luxusně odvedenou práci. Jsem maximálně spokojený. V dnešní době je vzácnost, potkat takového řemeslníka jako je pan Matoušek. Od začátku perfektní spolupráce, dochvilnost, pečlivost. Je vidět, že tu práci dělá srdcem, má jí rád a spokojený zákazník je u něho na prvním míste.

Naše spolupráce jistě nekonči jen u kuchyňské linky, dále si nechám velice rád poradit a vyhotovit další nábytek do chodby a ložnice.

Tímto bych chtěl pana Matouška doporučit každému, kdo hledá dobře odvedenou práci.

Ještě jednou moc děkuji a velice rád se na pana Matouška vždy obrátim. :-)

Odpovědět

—————

Datum: 25.10.2017

Vložil: Kaňokovi

Titulek: skvělá práce i přístup

Moc děkujeme za výborně odvedenou práci, laskavý a ochotný přístup a hlavně cenné rady a smysl pro detail. S výběrem dekoru a materiálu jsme si nechali poradit a udělali jsme dobře. V kuchyni je radost být a je opravdu velmi praktická. Celá rekonstrukce se díky panu Matouškovi a panu Romanu Kastlovi povedla na jedničku s hvězdičkou. Od pana Matouška máme již několik velkých nábytků v bytě a všechny si pochvalujeme i po letech. DÍKY! A milerádi doporučujeme.

Odpovědět

—————

Datum: 19.10.2017

Vložil: Eva Kalinová

Titulek: Maximální spokojenost

V dnešní době potkat šikovného a pečlivého řemeslníka není vůbec jednoduché. Já jsem to štěstí měla. Od samého začátku perfektní spolupráce, preciznost a ochota .
Výsledek je naprosto luxusní. Kuchyňská linka i skříň na chodbě jsou přesně podle mých představ.
Děkuji pane Matoušku.
Bez jediného zaváhání doporučuji.

Odpovědět

—————

Datum: 01.10.2017

Vložil: Richard MOST

Titulek: Kuchyň a chodba

Chtěl bych tímto poděkovat panu Matouškovi za skvěle odvedenou práci. Pan Matoušek je profesionál a s takovým řemeslníkem je pro zákazníka radost spolupracovat. Na čem se dohodnete, to platí. Dodržuje dohodnuté termíny. Bere telefony. Reaguje na maily. To bohužel v dnešní době není samozřejmostí. Má pochopení pro mé „výmysly“, ze kterých bylo občas potřeba mě trochu usměrnit :o) Všechny práce provedeny bez jakýchkoliv výhrad, do detailu, čistě a s mistrovskou precizností. Žádné zbytečné řeči, práce musí odsýpat. Jak jsem psal výše: radost spolupracovat, proto s klidným svědomím doporučuji. Děkuji

Odpovědět

—————

Datum: 01.05.2017

Vložil: Daniel Nevečeřal

Titulek: Vybavení novostavby

Naprosto jednoznačně nejlepší řemeslník, se kterým jsme se setkali při stavbě domu. Zcela profesionální a seriózní přístup, bezvadně odvedená práce, cit pro detail, výborná komunikace, dochvilnost. V podstatě nám postupně vybavil nábytkem celou novostavbu domu (kuchyni, šatny, vestavné skříně, knihovny, stěna v pracovně, koupelny, stolek pod TV) a nenašlo se nic, co by mu bylo možno vytknout. Pokud budeme kdykoli potřebovat nábytek, zcela určitě se na pana Matouška znovu obrátíme.

Odpovědět

—————

Datum: 06.06.2016

Vložil: Ing. Josef Dvořák

Titulek: Perfektní práce

Firma pana Matouška u nás odvedla perfektní práci. Seriozní přístup, výborná komunikace, ochota, co se dohodne to platí, zručnost, rychlost, profesionální provedení. Atipická kuchyňská linka, vestavěné skříně, skřínky a další nábytek, vše nádherně provedené. Vřele doporučuji.

Odpovědět

—————

Datum: 18.05.2016

Vložil: Tomas Burian

Titulek: vestavene skrine a jiny nabytek

Bezproblemova komunikace, ochota hledat reseni, spolehlivost. Pan Matousek nam delal nabytek do noveho domu a vse probehlo k nasi plne spokojenosti. Muzeme vrele doporucit. ;)

Odpovědět

—————

Kontakt

Josef Matoušek

Řepčice 6
41201 Litoměřice


mob.732 866 110